Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi Jarekdrogbas z miasteczka Poznań . Mam przejechane 51980.80 kilometrów w tym 11154.60 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 24.13 km/h i się wcale nie chwalę.
Suma podjazdów to 0 metrów.
Więcej o mnie.

baton rowerowy bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Jarekdrogbas.bikestats.pl

Archiwum bloga

Xc Pniewy 2015 Mistrzostwa Wielkopolski

Sobota, 16 maja 2015 · dodano: 17.05.2015 | Komentarze 2

No i wystartowałem pierwszy raz w zawodach XC w tym roku. Już podczas objazdu trasy runda przypadła mi do gustu. Dużo krętych sztywnych podjazdów i technicznych zjazdów.
Startuje z Jackiem z pierwszej linii. Start poszedł słabo jakoś przespałem ten element i zostaje trochę z tyłu za kompanem, który mi zniknął z pola widzenia. No to zaczynam pogoń .Za wszelką cenę postanowiłem go dogonić. Tętno wtedy dochodziło do 180 bo no na wąskich singlach zamulatorzy nie dawali się jak wyprzedzić. Na krętych podjazdach mijam zawodników jak trzeba i w połowie pierwszej rundy widzę plecy Jacka. Podjazdy idą spoko i nawet dokręcam na nich zyskując przewagę nad Jp i grupką co ze mną jechała aż tu nagle sztyca mi opada i w pewnym momencie jadę jak na bmx - ie. Schodzę z Canyona poprawiam sztycę i dogania mnie Jp ale tylko na chwilę bo na krętym podjeździe jadę już sam.
Podczas przejazdu przez linię mety kontrolowałem przewagę i spokojnie dążyłem do mety gdzie aż 3 razy męczyłem się ze sztycą. Bałem się ją dokręcić na maxa by główka ramy nie pękła.
Na ostatnim kółku Jacek mocno się przez te postoje do mnie zbliżył i musiałem na kilku podjazdach ostatnich podkręcić tempo. Na sekcji kamienistej 2:2 tzn dwa razy z podpórką a dwa razy ok się przejechało.
Na metę wpadam przed Jackiem. Satysfakcja objechania Jacka na xc jest duża bo on to spec od XC!
Cieszy mnie forma i noga naprawdę na podjazdach idzie! A i bidon mi wypadł i nie łyknąłem przez cały wyścig grama płynów idzie? Idzie!
Zająłem 9 miejsce w masters I

Komentarze
Jurek57
| 20:17 niedziela, 17 maja 2015 | linkuj Nie dajesz się ... !!!
JPbike
| 03:15 niedziela, 17 maja 2015 | linkuj Jedyne co mogę skomentować - GRATKI formy !
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!